KONTAKTID

AS Connecto Eesti

Tuisu 19 11314 Tallinn EESTI
Reg.nr: 10722319
KMKR: EE100667411
Üldtelefon: +372 606 3100
E-post: info@connecto.ee

Arved palume saata aadressile arved@connecto.ee

Tööajad:

Esmaspäevast neljapäevani 08.00 – 17.00
Reedel 08.00 – 15.45

Ettevõtte juhtimine

Juho Järva
juhatuse esimees (telekom, üldjuhtimine)
+372 518 6237
juho.jarva@connecto.ee

Janek Sulev
juhatuse liige (elekter, gaas)
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Kristel Põld
juhatuse liige (finantsjuhtimine)
+372 516 0795
kristel.pold@connecto.ee

Meelis Uudmäe
ostujuht
+372 556 09558
meelis.uudmae@connecto.ee

Külli Kaldma
personalispetsialist
+372 566 72556
kylli.kaldma@connecto.ee

Telekom

Aivar Hein

arendus- ja müügijuht
+372 505 3783
aivar.hein@connecto.ee

Suurprojektide osakond

Toomas Kibus

müügi- ja projektijuht
+372 517 6071
toomas.kibus@connecto.ee

Tallinn-Harju osakond

Ülar Praakel

osakonna juhataja
+372 566 77867
ylar.praakel@connecto.ee

Kesk-Eesti osakond

Jaan Kokemägi

osakonna juhataja
+372 503 9415
jaan.kokemagi@connecto.ee

Virumaa osakond

Meelis Meesak

osakonna juhataja
+372 510 5437
meelis.meesak@connecto.ee

Geodeesia ja TEL projekteerimise osakond

Nastasija Bulina

osakonna juhataja
+372 5300 4938
nastasija.bulina@connecto.ee

Saarte osakond

Priit Pihel

osakonna juhataja
+372 5343 3805
priit.pihel@connecto.ee

Läänemaa osakond

Tiit Jurtom

osakonna juhataja
+372 503 0865
tiit.jurtom@connecto.ee

Küsi pakkumist või infot: telekom@connecto.ee

Elekter ja gaas

Järva-Rapla osakond

Ants Heinlik

osakonna juhataja
+372 508 2907
ants.heinlik@connecto.ee

Suurprojektide osakond

Tiit Post

osakonna juhataja
+372 5564 7576
tiit.post@connecto.ee

Alajaamade osakond

Janek Sulev

osakonna juhataja kt
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Kõrgepingeliinide osakond

Janek Sulev

osakonna juhataja kt
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Küsi pakkumist või infot: elekter@connecto.ee

Gaasivõrkude osakond

Raul Osman

osakonna juhataja
+372 501 3662
raul.osman@connecto.ee

Küsi pakkumist või infot: gaas@connecto.ee