KONTAKTID

AS Connecto Eesti

Tuisu 19 11314 Tallinn EESTI
Reg.nr: 10722319
KMKR: EE100667411
Üldtelefon: +372 606 3100
E-post: info@connecto.ee

Arved palume saata aadressile arved@connecto.ee

Tööajad:

Esmaspäevast neljapäevani 08.00 – 17.00
Reedel 08.00 – 15.45

Ettevõtte juhtimine

Juho Järva
juhatuse esimees (telekom, üldjuhtimine)
+372 518 6237
juho.jarva@connecto.ee

Janek Sulev
juhatuse liige (energeetika)
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Kristel Põld
juhatuse liige (finantsjuhtimine)
+372 516 0795
kristel.pold@connecto.ee

Meelis Uudmäe
ostujuht
+372 556 09558
meelis.uudmae@connecto.ee

Külli Kaldma
personalispetsialist
+372 566 72556
kylli.kaldma@connecto.ee

Telekom

Aivar Hein

arendus- ja müügijuht
+372 505 3783
aivar.hein@connecto.ee

TEL hooldus

Ülar Praakel

osakonna juhataja
+372 566 77867
ylar.praakel@connecto.ee

TEL ehitus

Juho Järva

osakonna juhataja kt
+372 518 6237
juho.jarva@connecto.ee

Küsi pakkumist või infot: telekom@connecto.ee

Energeetika

Kalle Tilga

arendus- ja müügijuht
+372 506 8341
kalle.tilga@connecto.ee

Madal- ja keskpingevõrkude hooldus

Ants Heinlik

osakonna juhataja
+372 508 2907
ants.heinlik@connecto.ee

Madal- ja keskpingevõrkude ehitus

Tiit Post

osakonna juhataja
+372 556 47576
tiit.post@connecto.ee

Kõrgepingeliinid

Raul Osman

osakonna juhataja
+372 501 3662
raul.osman@connecto.ee

Alajaamad

Janek Sulev

osakonna juhataja kt
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Küsi pakkumist või infot: elekter@connecto.ee

Gaasivõrgud

Raul Osman

osakonna juhataja
+372 501 3662
raul.osman@connecto.ee

Küsi pakkumist või infot: gaas@connecto.ee