AS Connecto Eesti

Tuisu 19 11314 Tallinn EESTI
Reg.nr: 10722319
KMKR: EE100667411

Arved palume saata aadressile arved@connecto.ee

Margot Viilop
büroojuht
+372 606 3100
info@connecto.ee

Külli Kaldma
personalijuht
+372 566 72556
kylli.kaldma@connecto.ee

Meelis Uudmäe
ostujuht
+372 556 09558
meelis.uudmae@connecto.ee

Osakonnad

Tallinn-Harju - telekom

Aivar Hein

osakonna juhataja
+372 505 3783
aivar.hein@connecto.ee

Geodeesia ja projekteerimine

Nastasija Bulina

osakonna juhataja
+372 5300 4938
nastasija.bulina@connecto.ee

Rapla-Pärnu – telekom, elekter

Jaan Kokemägi

osakonna juhataja
+372 503 9415
jaan.kokemagi@connecto.ee

Virumaa - telekom

Meelis Meesak

osakonna juhataja
+372 510 5437
meelis.meesak@connecto.ee

Saarte - telekom, elekter

Priit Pihel

osakonna juhataja
+372 5343 3805
priit.pihel@connecto.ee

Läänemaa - telekom, elekter

Tiit Jurtom

osakonna juhataja
+372 503 0865
tiit.jurtom@connecto.ee

Järva-Viljandi - telekom, elekter

Jako Kruusement

osakonna juhataja
+372 5332 1513
jako.kruusement@connecto.ee

Suurprojektid - elekter

Tiit Post

osakonna juhataja
+372 5564 7576
tiit.post@connecto.ee

Alajaamad - elekter

Janek Sulev

osakonna juhataja kt
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Kõrgepingeliinid - elekter

Janek Sulev

osakonna juhataja kt
+372 521 1890
janek.sulev@connecto.ee

Kõrgepingelabor - elekter

Üllar Pärnat

laborijuhataja
+372 5323 4391
yllar.parnat@connecto.ee

Gaasivõrgud

Raul Osman

osakonna juhataja
+372 501 3662
raul.osman@connecto.ee

Ettevõtte juhtimine

Juho Järva
juhatuse esimees – telekom, üldjuhtimine
+372 518 6237
juho.jarva@connecto.ee

Janek Sulev
juhatuse liige – elekter, gaas
+372 521 1890

janek.sulev@connecto.ee

Kristel Põld
juhatuse liige – finantsjuhtimine
+372 516 0795
kristel.pold@connecto.ee