Asusin Connectosse tööle 2007. aastal sideelektrikuna, tegelesin siis vaskkaablite ehitus-, remont- ja hooldustöödega. Peale mõningast aega hakkasin tegema fiiberoptika töid. Vahepeal olen teinud ka elektritöid (keskpinge kaablimuhve ning alajaamades sekundaarelektritöid). Olen töötanud nii Eestis kui ka Soomes. Praegu töötan töödejuhatajana. Mu tööpäevad mööduvad nii kontoris kui objektidel. Vajadusel lähen ja tutvun objektidega, teen hinnapakkumisi, planeerin töid, koostan dokumentatsiooni, tegelen erinevate jooksvate asjadega, suhtlen klientidega.
Olen Connectos väga palju õppinud. Tulin ettevõttesse ilma eelnevate erialaste teadmisteta ning praeguseks tunnen ennast väga kindlalt küsimustes, mis puudutab sidekaablite ehitust, remonti, hooldust ning mõõtmistöid.
Connectos meeldib mulle töötada päris mitmel põhjusel:
- Paindlikud töötingimused
- Hea ja toetav kollektiiv, sind ei jäeta kunagi oma murega üksi
- Vaheldusrikas töö (erinevad objektid, kliendid, millega kaasnevad ka erinevad tehnoloogiad ja nõuded)
- Erinevad soodustused, koolitused
- Kaasaegsed ja korralikud töö- ja kaitsevahendid
- Võimalus töö kõrvalt jätkata õpinguid